Производителска база

база

Шандонг

Нинџин:Поголемиот дел од кинескиот производител на база за комерцијална фитнес опрема

Кингдао:Концентрација на врвна извозна фитнес опрема

 

 

Жеџијанг

Јонгканг:Фабрики за опрема и функционални капацитети во Источна Кина

Јиву:Најголемиот центар за стока на големо во Кина

 

 

Фуџијан:

Ксијамен:OEM&ODM за домашна фитнес опрема

Куанжу:Малопродажен центар за облека и патики

Фуан:Производствен центар за велнес, рехабилитација и масажа итн.

 

 

Џиангсу

Нантонг:Производители за фитнес додатоци

 

 

Гуангдонг:

Гуангжу и Шенжен:ФОБ порта за извоз

CIST头图